Get Adobe Flash player

Kancelaria Radcy Prawnego "Omnibus"w Koninie założona i prowadzona jest przez radcę prawnego Jerzego Karolewskiego. Zadaniem Kancelarii jest świadczenie kompleksowej pomocy prawnej najwyższej jakości, zarówno dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych.

Podstawą działalności jest gruntowna i szeroka znajomość dziedzin prawa i doświadczenie zawodowe. Jakość świadczonych usług oraz zaufanie klienta jest priorytetem i podstawą dla utrzymania najwyższego poziomu w ich świadczeniu.


Codzienna praca Kancelarii to uporządkowanie, punktualność i przede wszystkim rzetelna obsługa klienta. W relacjach z Klientami dbam o dobrą atmosferę wzajemnych kontaktów i zrozumiały dla obu stron dialog, który pozwala lepiej poznać i ocenić wymiar konkretnej sprawy. Chociaż mam za sobą już wiele przeprowadzonych spraw, to w każdą kolejną, która zostanie zlecona, angażuję całą swoją wiedzę i doświadczenie .Wszystkie wymienione reguły, zasady , doświadczenie zawodowe , a szczególnie zaufanie klientów, stanowią podstawę dobrej jakości świadczonych usług Kancelarii

Zapraszam do współpracy.